Вплив агрокліматичних умов на продуктивність кукурудзи при зміні клімату в східному степу України

Автори: Польовий А.М., Божко Л.Ю., Дронова О.О.

Рік: 2012

За допомогою моделей продуктивного процесу рослин надана оцінка фотосинтетичної продуктивності та коливання врожайності кукурудзи на сході України. Розроблено рекомендації щодо адаптації технологій вирощування кукурудзи та поліпшення умов формування її продуктивності в умовах зміни клімату

Теги: вологозабезпеченість; климат; кукурудза; продуктивність; тепло забезпеченість; урожай; фотосинтез

1. Польовий А.М. Моделювання продуктивності агроекосистем. //Вісник Одеського державного екологічного університету, 2005. – Вип. 1. – С. 79-86.
  2. Полевой А.Н.. Моделирование фотосинтеза зеленого листа у растений типа С3 и С4 при изменении концентрации СО2 в атмосфере. // Проблемы экологического мониторинга и моделирования экосистем. – М.: ИГКЭ. – т. 23. – 2010. – С. 297-315.
  3. Nakićenović, N., and R. Swart (eds.), 2000: Special Report on Emissions Scenarios. A Special Report of Working Group III of the Intergovernmental Panel on Climate Change. Cambridge University Press, Cambridge, United Kingdom and New York, NY, USA, 599 pp.